Hakkımızda

Hizmetin Farklı Dünyasına Hoşgeldiniz

1997'den beri hizmet sektörünün önemli alanlarında faaliyetler gösteren HFD Group yönetimi turizm, finans ve medya alanlarında yapmış olduğu girişimlerle Türk ekonomisine katkılar sağlamaktadır.

Gelişen ekonomi ve teknoloji yatırımlarıyla faaliyetlerini 2015 yılında tek bir çatı altında birleştirerek, hizmet sektörünün farklı alanlarında faaliyetlerine devam eden HDF Group, kuruluş misyonu olan  "kusursuz hizmet"  prensibi ışığında büyümeye devam etmektedir.

Turizm
Türk turizminin gelişmesi ve müşteri taleplerinin artmasıyla, kurumsal hizmetlerinin yanında; online satış alanına da yatırım yapan Hfd Turizm geliştirdiği ürünleri, 444 71 87 çağrı merkezi, müşteri hizmetleri ve profesyonel ekibiyle, alanında lider bir marka olmayı hedeflemektedir.

Hac ve Umre
Kutsal topraklar; Mekke'de Mescid-i Haram'da, Kabe-i Muazzama'da yani Beytullah'da (El Beytü'l Haram) Medine'de Medine-i Münevvere'de ve Mescid-i Nebevi'de sizleri de evinizdeymiş gibi hissettirmek için; Hfd Turizm'in geliştirdiği www.umreniyeti.com üzerinden Hac ve Umre programlarımıza ulaşabilirsiniz.

Kudüs
Mescid-i Aksa'dan Miraç'a yükselen rüya şehir'de sizleri de evinizdeymiş gibi hissettirmek için; Hfd Turizm'in geliştirdiği www.kudus-tur.com üzerinden Kudüs ve Mescid-i Aksa turlarına ulaşabilirsiniz.

Balkanlar
Tarih, kültür, doğa ve bizden izleri taşıyan Balkanlar'da sizleri de evinizdeymiş gibi hissettirmek için; Hfd Turizm'in geliştirdiği www.balkan-tur.com üzerinden tüm Balkan turlarına ulaşabilirsiniz.

IATA
8821926 IATA acente belgesi ile faaliyet gösteren HFD Turizm, tüm dünya havayolu bilet hizmetlerini yerine getirmektedir.

Farkımız
  •     Sadece turizm ve hizmet sektörüne yatırım yapmaktayız.
  •     Dünyanın tüm hava yolu firmalarıyla çalışmaktayız.
  •     Özenle seçilmiş tesis ve acenteleri beğeninize sunuyoruz.
  •     Özel taleplere hızla cevap veririz.
  •     Fiyat esnekliği ve ödeme seçenekleri sağlarız.
  •     Bilgi güvenliğini maksimumda tutarız.
  •     7x24 Rezervasyon ve 365 gün bilgilendirme hizmeti sağlarız.