Incoming

'Türkiye'de yüzlerce tesis ve tur arasından programınızı oluşturalım, misafirleriniz memnun kalsın'

Incoming HizmetlerimizPazara Özel Otel FiyatlandırmalarıGrup / Münferit TransferRehberlik HizmetleriKültürel Şehir TurlarıGünübirlik TurlarÖzel Organizasyonlar

Incoming

İstanbul, Bursa, Yalova, Trabzon, Antalya, Muğla, Aydın, İzmir, Balıkesir, Denizli ve daha pek çok şehirde; Avrupa, Ortadoğu ve Uzakdoğu pazarları için hazırladığımız programlarımız, pazara özel fiyatlarımız, grup-münferit transferimiz, rehberlik hizmetlerimiz, kültürel şehir turlarımız, günübirlik turlarımız ve özel organizasyonlarımızla yeni sezona hazırız.

Türkiye'yi tanıtmaya hazırlanırken gereksiz ayrıntılarla boğulmayın. Tecrübeli ekibimiz ve rezervasyon sistemimizle, misafirlerinizin seyahat ve organizasyonlarını sizin adınıza düzenleyelim.

"Ortadoğunun en büyük potansiyeli olan İran Pazarı için geliştirdiğimiz ürünlerimizi; İran'ın önemli turizm markası TROY GHASHT ile İranlı misafirlerimize sunmaktayız. İstanbul, Bursa, Kapadokya, Konya, Antalya, İzmir destinasyonları İran Pazarı için sunduğumuz bölgelerden sadece bir kaçı..."

بخش جهانگردی ایران

با توجه به اینکه ایران یکی از بزرگترین پتانسیل های جهانگردی در خاورمیانه میباشد در جهت سیاستهای خود با شریک مهم تروی گشت پتانسیل خود را " گسترش داده و خدمات توریستی خود را برای مهمانان ایرانی در شهرهای استانبول,بورسا,قونیه ,کاپادوکیا و اقصی نقاط کشور ترکیه با بهترین کیفیت به انجام میرساند که این یک نمونه از خدمات تروی گشت میباشد"